Blankų leidykla

Pristatymas

Užsakymai priimami elektroninėje parduotuvėje, elektroniniu paštu, telefonu arba faksu. Artimiausio filialo sąrašą rasite meniu punkte „Kontaktai“.

Prekės pristatomos Lietuvos teritorijoje.

Pirkėjas užsakymo vykdymo metu pats pasirenka jam priimtiniausią pristatymo būdą, nuo kurio priklauso pristatymo kaina bei laikas.

Užsakytos prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

Prekių pristatymas:

Vilniaus mieste nemokamas, jei užsakyta ne mažiau kaip už 60 € su PVM, arba užsakytas prekes atsiimate patys mūsų parduotuvėse  , kurių adresai nurodyti skiltyje KONTAKTAI. Jei užsakytų prekių suma mažesnė nei 60 € su PVM, taikomas papildomas pristatymo mokestis 5 € su PVM.

Kituose miestose ir rajonuose nemokamas, jei užsakyta ne mažiau kaip už 60 € su PVM, arba užsakytas prekes atsiimate patys mūsų parduotuvėse , kurių adresai nurodyti skiltyje KONTAKTAI. Jei užsakytų prekių suma mažesnė nei 60 € su PVM, taikomas papildomas pristatymo mokestis 5 € su PVM.

Pirkėjas užsakydamas prekes įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o Prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Pirkėjas supranta ir sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo rekomendacinių terminų pažeidimą, taip pat jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Tuo atveju, kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako pirkimo – pardavimo sutarties (jeigu prekė nėra brokuota ar sugadinta transportavimo metu), jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas.